Priemyselná tepelná izolácia PUR penou

Priemyselná izolácia pre väčšie projekty.

Striekaná izolácia sa okrem domácností výborne hodí aj do oblasti priemyslu. A to vďaka výhodám ako zateplenie bez tepelných mostov, odolnosť voči hlodavcom či stálosť materiálu. PUR pena časom nemení zloženie a nezmršťuje sa, takže počas celej životnosti ostane spojená s povrchom ako súvislá a pružná vrstva.

 

Priemyselnú izoláciu PUR penou dodávame v lokalitách – Trenčín, Ilava, Dubnica,  Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Trnava, Piešťany,  Senica, Hlohovec, Galanta, Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto.

Priemyselná penová izolácia

V  prípade záujmu o priemyselnú izoláciu PUR penou – pošlite nám Vaše telefónne číslo a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme. Ochotne Vám poradíme akú hrúbku, typ a všetky možné detaily. Naše skúsenosti  a materiály špičkovej kvality Vám pomôžu optimálne odizolovať  Váš objekt.

Prečo priemyselná izolácia PUR penou od nás? Nie je pena ako pena ...

Špičkové termoizolačné vlastnosti výrazne prispejú k šetreniu energie, čo sa v priemyselných objektoch a prevádzkach prejaví hlavne efektívnejšou spotrebou tepla. Vlhkostná a tepelná izolácia smeruje k lepšej ochrane klímy a zdrojov. Dosiahnete vďaka nej aj mechanické zosilnenie konštrukcie pri nižšej záťaži.

Striekanou PUR penou môžete izolovať všetky štandardné priemyselné konštrukcie. Okrem iných napríklad potrubia, silá, energokanály, nádrže či zásobníky.

Účinná izolácia vodovodného potrubia bráni zbytočnému otepľovaniu a ochladzovaniu vody. Takisto tlmí hlučnosť a obmedzuje zrážanie vody na vonkajšom povrchu potrubia. Pena vytvorí spoľahlivé tesnenie a vyplní všetky medzery a dutiny aj na členitom a napojenom potrubí.

Izolácia PUR penou vám poslúži aj pri zateplení obytných a mobilných kontajnerov, ktoré často trápia tepelné mosty a zvýšená kondenzácia.

Stroj na zateplenie penovou izoláciou
Logo Synthesia - PUR pena špičkovej kvality

Pri priemyselnej izolácii sa s vami dohodneme na zhotovení, ktoré presne vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám. Penu môžete aplikovať kedykoľvek: či už počas projektových prác, alebo pri záverečných úpravách.

5 hlavných výhod striekanej priemyselnej izolácie

 • Zaizoluje čokoľvek

  Striekanou penou zaizolujete interiér aj exteriér. Fasádu, základy, rohy v podkroví aj strop. Nevynechajte ani pochôdzne strechy a haly, sklady, logistické centrá, rôzne podnikateľské objekty.  Spoľahlivo izoluje zvuk, preto sa hodí na zateplenie plechovej strechy. Ako izolant vody a vlhkosti ju využijete pri betónových priemyselných konštrukciách.

 • Priemyselná izolácia PUR penou nahradí iné izolačné materiály

  PUR pena dokáže úplne nahradiť bežne používané materiály ako polystyrén a minerálna vata. Navyše, na zateplenie vám postačí oveľa tenšia vrstva, čím ušetríte.

 • Vyplní každú štrbinu

  Nezávisí od tvaru a zloženia povrchu. Pena sa dostane do každej medzery. Na striekanej izolácii oceníte priľnavosť bez tepelných mostov.

 • Rýchlo sa aplikuje

  V porovnaní s ostatnými izolačnými materiálmi trvá aplikácia peny pomerne krátko. Aj vďaka tomu, že si nevyžaduje špeciálnu prípravu. Pena tvrdne rýchlo a ihneď plní svoju funkciu.

 • Šetrí životné prostredie

  Ochrana životného prostredia je veľmi aktuálna téma. Použitím PUR peny k nej prispejete, pretože je ekologická a nevplýva na ozónovú vrstvu.

Priemyselná izolácia mäkkou a tvrdou PUR penou

Polyuretánová pena patrí k najúčinnejším spôsobom tepelnej, zvukovej a vlhkostnej izolácie. Pri práci používame prevažne Poliuretan Spray od poprednej európskej značky Synthesia. Dodržiavame všetky štandardy kvality.

Mäkkú penu s otvorenou bunkovou štruktúrou aplikujeme v interiéri. A to na izoláciu stien, strešných plášťov, trámových stropov či sendvičových a rámových konštrukcií priemyselných budov. Nízka objemová hmotnosť peny ich nezaťažuje.

Tvrdá pena sa hodí na izoláciu plochých pochôdznych a vegetačných striech. Rovnako aj na fasády, základy, podlahy a záťažové podlahy. Zvyšuje mechanickú odolnosť priemyselných konštrukcií, pričom výborne izoluje vodu a vlhkosť.

Výhody nášho riešenia priemyselnej izolácie PUR penou

Odolnosť a životnosť penovej izolácie

Zabudnite na tepelné straty.  PUR pena vyniká priľnavosťou k povrchu a dlhou životnosťou. Dostane sa do každej škáry, je trvácna a časom sa nezmrští. Odolá hlodavcom, plesni aj hubám.

Striekaná izolácia má rýchlu návratnosť

Striekaná PUR izolácia spoľahlivo izoluje teplo, vlhkosť a zvuk. Zaistí vám komfort v zimných aj letných mesiacoch. A určite oceníte rýchlu návratnosť investície, ktorú investujete do zateplenia.

Univerzálnosť a flexibilita PUR peny

Striekanú izoláciu využijete v interiéri aj exteriéri. Zateplíte ňou všetko od základov po strechu. Steny, fasády, podlahy – kúrenia, či podkrovie. Aplikácia je veľmi rýchla.

Zateplenie PUR penou s dôrazom na kvalitu

Získate komplexný servis od prípravy po dokončovacie práce. Postaráme sa o celý proces zateplenia PUR penou. Pracujeme s materiálom od TOP európskej značky Synthesia.

Logo Footer

RAGA partners s.r.o.
Rozvadze 518
91311 Trenčianske Stankovce

IČO •  50686755
IČ DPH • SK2120454479

Používame špičkovú penovú izoláciu od firmy  Synthesia. ktorá je na trhu najdlhšie a má aj najväčšie skúsenosti s moderným zateplením. Dlhodobý vývoj PUR peny zabezpečí čo najkvalitnejšie zateplenie a tým pádom oveľa rýchlejšiu návratnosť oproti PUR penám, ktoré nemajú také vlastnosti.

Ušetrite náklady na vykurovanie
pomocou najmodernejších
technológií izolačných pien.

Striekanou izoláciou na rozdiel od minerálnej vaty a iných izolantov,  dokážete eliminovať všetky tepelné mosty na úplné minimum. Fúkaním PUR peny vyplníme každý priestor, kde by mohlo unikať teplo resp. v lete kde mohlo prenikať slnečné žiarenie. Penová striekaná izolácia ušetrí v zime a ochráni pred teplom v lete … Izolácia ktorá má zmysel

Zateplenie PUR penou

Zatepliť penovou striekanou izoláciou je naozaj dobrý nápad, ktorý nebudete nikdy ľutovať …

Zdieľať stránku