Penová hydroizolácia - PUR penou

Penová hydroizolácia je nekompromisná metóda izolácie Vášho domova. Striekaná PUR pena má vynikajúce hydroizolačné vlastnosti. Pohlcuje prebytočnú vlhkosť, pričom ju nevsiakne, ale odvádza. Umožňuje to uzavretá bunková štruktúra izolačnej peny.

Penovú hydroizoláciu ponúkame v lokalitách – Trenčín, Ilava, Dubnica, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Trnava, Piešťany,  Senica, Hlohovec, Galanta, Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto.

Penová hydroizolácia PUR penou

V  prípade záujmu o hydroizoláciu PUR penou – pošlite nám Vaše telefónne číslo a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme. Ochotne Vám poradíme akú hrúbku, typ a všetky možné detaily. Naše skúsenosti  a materiály špičkovej kvality Vám pomôžu optimálne odizolovať  Váš domov.

Prečo penová hydroizolácia od nás? Nie je pena ako pena .... u nás je kvalita na 1. mieste !

Nesprávna vlhkosť ohrozuje kvalitu vzduchu v miestnosti. Ale to nie je všetko. Nepriaznivo pôsobí aj na konštrukciu stavby, elektroinštaláciu, a skracuje jej životnosť. Aby ste sa vyhli problémom, potrebujete účinnú hydroizoláciu. Na hydroizoláciu slúži tvrdá pena s uzavretou bunkovou štruktúrou. Zvyšuje mechanickú odolnosť a pevnosť konštrukcie. Využijete ju na hydroizoláciu základov, fasád, plochých striech či podláh.

Stroj na zateplenie penovou izoláciou
Logo Synthesia - PUR pena špičkovej kvality

Kúrenie bez tepelných strát v zime a príjemný chládok v interiéri v lete. Tento komfort vám zabezpečí striekaná izolácia PUR penou.

PUR pena vyniká úžasnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. V súčasnosti patrí k najlepším a najviac obľúbeným materiálom na zateplenie. Aj vďaka univerzálnemu využitiu. Tepelná izolácia sa hodí všade od základov až po strechu. Do interiéru aj exteriéru.

Poslúži vám počas celého roka. V zime prispeje k efektívnejšiemu kúreniu. Spoľahnite sa, že nahromadené vnútorné teplo nepustí von a vy si doma vychutnáte pohodlie bez prebytočných nákladov. Aplikácia striekaním zaistí perfektné splynutie s povrchom a zabráni vzniku tepelných mostov.

No a čo v lete? PUR pena zadrží teplo, ktoré by slnečné lúče dopravili do vášho domu. Chládok si tak užijete aj pod strechou. A to je pri letných horúčavách na nezaplatenie.

5 hlavných výhod striekanej hydroizolácie

 • Izoluje vlhkosť a vodu

  Vďaka uzavretej bunkovej štruktúre pohlcuje a odvádza vlhkosť a vodu.

 • Penová hydroizolácia – dominuje v exteriéri

  Striekaná hydroizolácia má multifunkčné využitie vo vonkajšom prostredí. Hodí sa na izoláciu základov, fasády, plochej strechy, balkónu či terasy.

 • Aplikuje sa rýchlo, vydrží dlho

  Rýchla aplikácia bez špeciálnej prípravy takisto patrí k výhodám hydroizolácie PUR penou. Trvácny materiál postupom času nemení vlastnosti a vyznačuje sa dlhou životnosťou, ktorá sa rovná životnosti celej stavby.

 • Dostane sa do každej dutiny – Penová hydroizolácia je „chytré“ riešenie

  PUR pena vytvorí súvislú a pružnú vrstvu, ktorá je odolná a pevná. Spoľahnite sa, že aplikácia striekaním vyplní všetky dutiny a medzery.

 • Vyniká priľnavosťou k povrchu

  Nezáleží na tom, z čoho je zložený povrch a aký má tvar. Vynikajúca priľnavosť k rôznym materiálom vás presvedčí o univerzálnych prednostiach PUR hydroizolácie.

Hydroizolácia tvrdou PUR penou

Striekaná izolácia patrí k najúčinnejším možnostiam, ako sa zbaviť prebytočnej vonkajšej vlhkosti. Na hydroizoláciu penou používame prevažne Poliuretan Spray od špičkovej európskej značky Synthesia. Konkrétny produkt zvolíme podľa toho, čo najviac vyhovuje vašej stavbe. Pri aplikácii dodržiavame všetky štandardy kvality. Ak máte starší dom a je rozpadnutá hydrozilácia – riešením je podrezanie domu.

Referencie – hydroizolácia PUR penou

Výhody nášho riešenia hydroizolácie - striekaním PUR peny

Odolnosť a životnosť penovej izolácie

Zabudnite na tepelné straty.  PUR pena vyniká priľnavosťou k povrchu a dlhou životnosťou. Dostane sa do každej škáry, je trvácna a časom sa nezmrští. Odolá hlodavcom, plesni aj hubám.

Striekaná izolácia má rýchlu návratnosť

Striekaná PUR izolácia spoľahlivo izoluje teplo, vlhkosť a zvuk. Zaistí vám komfort v zimných aj letných mesiacoch. A určite oceníte rýchlu návratnosť investície, ktorú investujete do zateplenia.

Univerzálnosť a flexibilita PUR peny

Striekanú izoláciu využijete v interiéri aj exteriéri. Zateplíte ňou všetko od základov po strechu. Steny, fasády, podlahy či podkrovie. Aplikácia je veľmi rýchla.

Zateplenie PUR penou s dôrazom na kvalitu

Získate komplexný servis od prípravy po dokončovacie práce. Postaráme sa o celý proces zateplenia PUR penou. Pracujeme s materiálom od TOP európskej značky Synthesia.

Logo Footer

RAGA partners s.r.o.
Rozvadze 518
91311 Trenčianske Stankovce

IČO •  50686755
IČ DPH • SK2120454479

Používame špičkovú penovú izoláciu od firmy  Synthesia. ktorá je na trhu najdlhšie a má aj najväčšie skúsenosti s moderným zateplením. Dlhodobý vývoj PUR peny zabezpečí čo najkvalitnejšie zateplenie a tým pádom oveľa rýchlejšiu návratnosť oproti PUR penám, ktoré nemajú také vlastnosti.

Striekanou izoláciou na rozdiel od minerálnej vaty a iných izolantov,  dokážete eliminovať všetky tepelné mosty na úplné minimum. Fúkaním PUR peny vyplníme každý priestor, kde by mohlo unikať teplo resp. v lete kde mohlo prenikať slnečné žiarenie. Penová striekaná izolácia ušetrí v zime a ochráni pred teplom v lete … Izolácia ktorá má zmysel

Zateplenie PUR penou

Zatepliť penovou striekanou izoláciou je naozaj dobrý nápad, ktorý nebudete nikdy ľutovať …

Zdieľať stránku