Zvuková - akustická izolácia PUR penou

Penová inolácia okrem zateplenia slúži zároveň aj ako akustická izolácia.

Poznáte ten pocit, keď vás v noci zobudí klopkanie dažďových kvapiek? Aj spánok pod plechovou strechou počas letnej búrky však môže vyzerať inak. Stačí investovať do kvalitnej akustickej izolácie. So zateplením získate aj spoľahlivo odhlučnený priestor.

 

Akustickú izoláciu PUR penou  ponúkame v lokalitách – Trenčín, Ilava, Dubnica, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Trnava, Piešťany,  Senica, Hlohovec, Galanta, Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto.

Akustická penová izolácia

V  prípade záujmu o hydroizoláciu PUR penou – pošlite nám Vaše telefónne číslo a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme. Ochotne Vám poradíme akú hrúbku, typ a všetky možné detaily. Naše skúsenosti  a materiály špičkovej kvality Vám pomôžu optimálne odizolovať  Váš domov.

Prečo akustická izolácia PUR penou od nás?

Striekaná PUR pena má okrem jedinečných tepelnoizolačných vlastností schopnosť tlmiť hluk. Dokáže znížiť akustickú hladinu tak, aby vás doma nerušili žiadne nepríjemné zvuky z okolia. Špeciálne to oceníte práve v noci.

Stroj na zateplenie penovou izoláciou
Logo Synthesia - PUR pena špičkovej kvality

Striekaná PUR pena má okrem jedinečných tepelnoizolačných vlastností schopnosť tlmiť hluk. Dokáže znížiť akustickú hladinu tak, aby vás doma nerušili žiadne nepríjemné zvuky z okolia. Špeciálne to oceníte práve v noci.

5 hlavných výhod striekanej akustickej izolácie

 • Zaizoluje čokoľvek

  Striekanú izoláciu využijete v interiéri aj exteriéri. Zaizolujete ňou základy, fasádu, podlahy aj steny. Zvuková izolácia sa vám zíde hlavne v podkroví, na streche a strope.

 • Akustická izolácia vyniká dlhou životnosťou

  Životnosť akustickej izolácie sa rovná životnosti celej stavby. Pena vydrží dlho, pretože si udržiava rovnaký objem, nemení zloženie a nezmenšuje sa.

 • Vyplní každú medzeru

  Striekanou PUR penou vyplníte každý roh a každú škáru. Nezáleží na tom, z čoho je zložený povrch, ktorý zatepľujete. Aplikovaný materiál s ním výborne splynie. Nemusíte sa báť prázdnych dutín, ktoré pokazia celkový dojem odhlučnenia.

 • Zvuková izolácia sa rýchlo aplikuje

  Rýchla aplikácia bez špeciálnej prípravy je ďalším dôvodom, prečo si vybrať PUR izoláciu. Pena tvrdne ihneď a efekt tlmeného zvuku pocítite skoro okamžite.

 • Šetrí nielen Vaše uši ale aj životné prostredie

  PUR pena je ekologická a nemá žiadny vplyv na ozónovú vrstvu. Jej použitím prispejete k zdravšiemu životnému prostrediu.

Zvuková izolácia mäkkou a tvrdou PUR penou

Striekaná izolácia predstavuje spoľahlivé riešenie, ako účinne spotrebovať teplo a stlmiť zvuk. Na akustickú izoláciu používame hlavne Poliuretan Spray od špičkového európskeho výrobcu Synthesia. Konkrétny materiál zvolíme podľa toho, čo najviac vyhovuje vašej stavbe. Dodržiavame všetky štandardy kvality.

Mäkká pena s otvorenou bunkovou štruktúrou slúži na izoláciu interiéru. Hodí sa na steny, rámové a sendvičové konštrukcie, trámové stropy či plášte šikmých striech.

Tvrdá pena má uzavretú bunkovú štruktúru a je pevnejšia. Vynikne pri izolácii exteriéru: fasády, základov, ale aj podláh a strešných plášťov.

Referencie – akustická – zvuková izolácia

Výhody nášho riešenia akustickej izolácie PUR penou

Odolnosť a životnosť penovej izolácie

Zabudnite na tepelné straty.  PUR pena vyniká priľnavosťou k povrchu a dlhou životnosťou. Dostane sa do každej škáry, je trvácna a časom sa nezmrští. Odolá hlodavcom, plesni aj hubám.

Striekaná izolácia má rýchlu návratnosť

Striekaná PUR izolácia spoľahlivo izoluje teplo, vlhkosť a zvuk. Zaistí vám komfort v zimných aj letných mesiacoch. A určite oceníte rýchlu návratnosť investície, ktorú investujete do zateplenia.

Univerzálnosť a flexibilita PUR peny

Striekanú izoláciu využijete v interiéri aj exteriéri. Zateplíte ňou všetko od základov po strechu. Steny, fasády, podlahy či podkrovie. Aplikácia je veľmi rýchla.

Zateplenie PUR penou s dôrazom na kvalitu

Získate komplexný servis od prípravy po dokončovacie práce. Postaráme sa o celý proces zateplenia PUR penou. Pracujeme s materiálom od TOP európskej značky Synthesia.

Logo Footer

RAGA partners s.r.o.
Rozvadze 518
91311 Trenčianske Stankovce

IČO •  50686755
IČ DPH • SK2120454479

Používame špičkovú penovú izoláciu od firmy  Synthesia. ktorá je na trhu najdlhšie a má aj najväčšie skúsenosti s moderným zateplením. Dlhodobý vývoj PUR peny zabezpečí čo najkvalitnejšie zateplenie a tým pádom oveľa rýchlejšiu návratnosť oproti PUR penám, ktoré nemajú také vlastnosti.

Striekanou izoláciou na rozdiel od minerálnej vaty a iných izolantov,  dokážete eliminovať všetky tepelné mosty na úplné minimum. Fúkaním PUR peny vyplníme každý priestor, kde by mohlo unikať teplo resp. v lete kde mohlo prenikať slnečné žiarenie. Penová striekaná izolácia ušetrí v zime a ochráni pred teplom v lete … Izolácia ktorá má zmysel

Zateplenie PUR penou

Zatepliť penovou striekanou izoláciou je naozaj dobrý nápad, ktorý nebudete nikdy ľutovať …

Zdieľať stránku