Penová striekaná izolácia aká je cena za zateplenie polyuretánovou PUR penou?

Striekaná penová izolácia – aká je cena? Staviate nový dom a hľadáte ideálne zateplenie, ktoré bude aj efektívne a bude mať aj dobrú cenu? Penová striekaná izolácia (Polyuretánová PUR pena) je moderný zatepľovací materiál, ktorý je mimoriadne efektívny s rýchlou aplikáciou. Bežný dom sa dá zatepliť za už za 1. pracovný deň. Striekaná izolácia je vhodná nielen na zateplenie strechy, či už šikmej alebo pultovej, ale má širokospektrálne využitie – fasády, steny, hydroizolácia, perfektná zvuková izolácia a pod.

Aby sme Vás nezaťažovali zložitými výpočtami – uvedieme Vám jednoduchý príklad, koľko stojí zateplenie striekanou izoláciou bežného rodinného domu o rozlohe cca 100 m2.

  • Orientačná cena striekanej penovej izolácie pri hrúbke 26 cm je len 2028 € s DPH.
  • Hrúbka 26 cm PUR peny je porovnateľná so 40 cm zateplením minerálnou vlnou.
  • Cena zateplenia PUR penou závisí od množstva, hrúbky a náročnosti aplikácie.

Dobrá cena penovej striekanej izolácie spočíva aj v tom, že v prípade PUR peny potrebujete menšiu vrstvu zateplenia ako pri bežných typoch izolácií. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne penovej striekanej izolácie, cenovej ponuky alebo poradenstva môžete nás kontaktovať – cenovú ponuku Vám spracujeme presne podľa Vašich požiadaviek.

Penová striekaná izolácia - Najúčinnejšie zateplenie PUR penou

Striekaná izolácia

Penová striekaná izolácia – bohovské zateplenie … Penová striekaná izolácia spôsobila v izolačných materiáloch doslova revolúciu. V snahe o čo najlepšie zateplenie sa pur pena dostala na popredné priečky – či sa to týka hlavne efektivity a v konečnom dôsledku aj ceny. V dnešnej dobe existuje celý rad materiálov na zateplenie domu či hocijakého objektu.…