Penová striekaná izolácia aká je cena za zateplenie polyuretánovou PUR penou?

Striekaná penová izolácia – aká je cena? Staviate nový dom a hľadáte ideálne zateplenie, ktoré bude aj efektívne a bude mať aj dobrú cenu? Penová striekaná izolácia (Polyuretánová PUR pena) je moderný zatepľovací materiál, ktorý je mimoriadne efektívny s rýchlou aplikáciou. Bežný dom sa dá zatepliť za už za 1. pracovný deň. Striekaná izolácia je vhodná nielen na zateplenie strechy, či už šikmej alebo pultovej, ale má širokospektrálne využitie – fasády, steny, hydroizolácia, perfektná zvuková izolácia a pod.

Úspora na vykurovaní a dobrá cena sú hlavné výhody striekanej izolácie

Aby sme Vás nezaťažovali zložitými výpočtami – uvedieme Vám jednoduchý príklad, koľko stojí zateplenie striekanou izoláciou bežného rodinného domu o rozlohe cca 130 m2.

  • Orientačná cena striekanej penovej izolácie pri hrúbke 26 cm je len 3100 € s DPH.
  • Hrúbka 26 cm PUR peny je porovnateľná so 40 cm zateplením minerálnou vlnou.
  • Cena zateplenia PUR penou závisí od množstva, hrúbky a náročnosti aplikácie.

Dobrá cena penovej striekanej izolácie spočíva aj v tom, že v prípade PUR peny potrebujete menšiu vrstvu zateplenia ako pri bežných typoch izolácií. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne penovej striekanej izolácie, cenovej ponuky alebo poradenstva môžete nás kontaktovať – cenovú ponuku Vám spracujeme presne podľa Vašich požiadaviek.

Na čo slúži penová striekaná izolácia?

Penová striekaná izolácia = Fakt dobré zateplenie !

V dnešnej dobe existuje celý rad materiálov na zateplenie domu či hocijakého objektu. Nad týmito materálmy vyčinieva penová striekaná izolácia, ktorá je tá najlepšia voľba zateplenia Vášho domova akú si viete predstaviť – je veľmi efektívna a vydrží Vám na večné veky … Penová izolácia má špičkové vlastnosti ktoré jej umožňujú dokonalé zateplenie každej strechy, krovu, fasády,  podkrovia, steny, podlahy, základov a v podstate všetkého, kde nám môže unikať teplo resp. vnikať teplo.

Kde zatepľujeme penovou striekanou izoláciou?

PUR penou zateľujeme po celom západnom a strednom Slovensku.

  • Trenčiansky kraj
  • Žilinský kraj
  • Trnavský kraj
  • Bratislavský kraj
Koľko stojí zateplenie penovou striekanou izoláciou?

Penová striekaná izolácia – orientačná cena modelové príkladu:

  • Orientačná cena striekanej penovej izolácie pri hrúbke 26 cm je len 3100 € s DPH – cca 130 m2.
  • Hrúbka 26 cm PUR peny je porovnateľná so 40 cm zateplením minerálnou vlnou.
  • Cena zateplenia PUR penou závisí od množstva, hrúbky a náročnosti aplikácie.

Výnimočnosť penovej izolácie je aj v tom, že pri zateplení je nutná menšia vrstva zateplenia ako je to pri bežných typoch izolácií.

Pri väčší zákazkach vieme upraviť cenu, aby bola čo najvýhodnejšia.

Striekaná izolácia - bohovské zateplenie

Striekaná izolácia

Striekaná izolácia – zateplenie, kde netreba hľadať nevýhody 0910 972 222 Striekaná izolácia spôsobila v izolačných materiáloch doslova revolúciu. V snahe o čo najlepšie zateplenie sa pur pena dostala na popredné priečky – či sa to týka hlavne efektivity a v konečnom dôsledku aj ceny. Nevýhody by sme museli hľadať naozaj lupou… naopak výhod je…