Izolácia - zateplenie pultovej strechy (medzi hradami) penovou striekanou izoláciou - Kvalita & Dobrá cena

Zateplenie pultovej strechy PUR penou sa aplikuje nanášaním penovej izolácie medzi hrady – následne táto pena sa dokonale „roztečie – rozpína“ a vyplní každú škáru a tým pádom eleminuje všetky tepelné mosty.

Na izoláciu používame prevažne mäkkú penu, ktorá je vhodná na izolovanie pultových striech. Finálna úprava je možná aj do úplnej roviny – tento spôsob je náročnejší. Nespornou výhodou striekanej izolácie strechy je v tom, že na účinné zateplenie stačí menšia hrúbka ako pri bežných typoch izolácie.

Po aplikácii je nutná aj parozábrana. Voda cez penovú izoláciu neprejde – nakoľko molekula vody je väčšia ako bunky PUR peny, ale vlhkosť samozrejme môže prejsť – preto je nutná aj parozábrana. Horľavosť penovej izolácie je v striede E – má samozhášajúce vlastnosti.

Výhody zateplenia pultovej strechy PUR penou – penovou striekanou izoláciou:

Izolácia – zateplenie pultovej strechy PUR penou je najefektívnejšie riešenie,  ktoré nahradí doterajšie možnosti zateplenia.

  • akustická – zvuková izolácia
  • ochrana priestoru pred prehrievaním v letných mesiacoch
  • penová izolácia strechy zabráni plesniam
  • dokonalá eliminácia tepelných mostov – PUR pena prejde do každého priestoru
  • zvýšenie mechanickej odolnosti a stability
  • úspora energie na vykurovanie
  • 26 cm PUR peny medzi krokvami zodpovedá cca 40 cm minerálnej vlny

Zateplenie pultových striech penovou izoláciou realizujeme v lokalitách:

  • Trenčín, Ilava, Dubnica, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Prievidza, Topoľčany, Partizánske, Trnava, Piešťany,  Senica, Hlohovec, Galanta, Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra,  Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto.

Striekaná izolácia - bohovské zateplenie

Striekaná izolácia

Striekaná izolácia – zateplenie, kde netreba hľadať nevýhody 0910 972 222 Striekaná izolácia spôsobila v izolačných materiáloch doslova revolúciu. V snahe o čo najlepšie zateplenie sa pur pena dostala na popredné priečky – či sa to týka hlavne efektivity a v konečnom dôsledku aj ceny. Nevýhody by sme museli hľadať naozaj lupou… naopak výhod je…